2019

10. a 11.5. FMBB 2019 Písek
10.5. Speciální výstava KCHBO - fenka z našeho chovu Alhambra z Jadeitu tř.otevřená Velmi dobrá, rozhodčí Bidault Michéle FR
11.5. Světová výstava + Klubová výstava KCHBO - Alhambra z Jadeitu tř.otevřená Velmi dobrá, rozhodčí Pauline Koning-Stern Hanf NL
 

28.4. po měsíci boje a doufání nás opustila Karolka (Karola Z taranky). Bude nám moc chybět :o(

4.4. Atlas se se svými majiteli věnuje i pasení. Foto na FB

2017

novinky sledujte na FB

2016

12.3.  Atlas  odjel se svými novými majiteli. Byl s námi dlouho tak se nám bude stýskat, ale přejeme mu hodně štěstí a spokojený psí život.

23.1. Ararat odjel se svým novým majitelem. Přejeme hodně štěstí.

9.1. dnes byly našemu A vrhu 3 měsíce

 

2015

28.12. nové video našich pejsků

26.12. Protože Ararat se zdál k lidem zdrženlivější, vzali jsme ho na socializační procházku do ZOO Praha. Měl velký úspěch a focený byl snad skoro stejně často jako sloni a lední medvědi :o).        Byl naprosto vzorný. Na vodítku chodil ukázkově a nechal se hladit, mazlit a obdivovat.

19.12. Dnes s námi adventní trh absolvoval pro změnu Ararat. K lidem je malinko zdrženlivější než Atlas. Napřed couvne, ale pak se hned spřátelí a nechá pomazlit.

12.12. Atlas, pejsek z našeho A vrhu, s námi dnes absolvoval socializační výlet do skanzenu v Zubrnicích. Pohladila si ho snad stovka rukou, lidi a neznámé zvuky vůbec neřeší. Je přátelský a pořád dobře naladěný :o). Stále hledá svého nového majitele, kterému by mohl dělat radost. Pokud by jste ho chtěli, neváhejte a pište nebo volejte. I Ararat stále čeká na svého nového majitele.

6.12. Oba pejsci jsou stále volní. Dnes abslovovali svou první procházku. Poprvé jeli autem a dostali obojky. Všechno zvládli obdivuhodně v pohodě. Cizí lidi ani psy vůbec neřeší. Dělají mi radost.

4.12. I druhá fenka Alhambra už odjela se svou novou majitelkou. Tak hodně štěstí!

28.11. První štěně, Atlantida Z jadeitu alias Arven, z našeho A vrhu odjelo do svého nového domova. Přejeme jí hodně štěstí a hodně úspěchů ve sportu a na výstavách. Stále máme volné oba pejsky.

24.11.  Máme ještě dva volné pejsky ze spojení  Am I Marlene Z KOVÁRNY a Zephyr Uphen Z KOVÁRNY. K odběru po 27.11. 2015

18.11. nové fotky štěňátek n a FB a v albech.  

5.11. každé ze štěňátek má své album. Podívejte se do odkazu "štěňata". Na FB je nové video.

1.11.  nové video štěňátek a nové fotky

22.10. na FB přibylo nové video fotky štěňátek. Další fotky najdete také v albu.

16.10. Štěňátkům je týden. Většinou již zvojnásobila svou porodní váhu a mají se k světu. Novinky sledujte také na FB

10.10. Máme štěňátka!!! Včera večer a pozdě v noci se nám narodili dva pejsci a dvě fenky, ze spojení Am I Marlene Z Kovárny a ZEPHYR UPHEN Z Kovárny  . Štěňátka jsou velká, vyrovnaná a mají se čile k světu.

23.9. Čerstvé novinky můžete také sledovat na našem FB

23.9. Březost Marlenky (Am I Marlene Z Kovárny ) zas o kousek pokročila. Už se viditelně zvětšuje, tolik nelítá a neřádí s Arwen. 

2.9. Máme nakryto a tentokrát úspěšně!!! Dnes nám to potvrdilo ultrazvukové vyšetření. Kolem 10.10. očekáváme štěňátka ze spojení Am I Marlene Z Kovárny a ZEPHYR UPHEN Z Kovárny

1.8. Dnes nás rychle a nečekeně opustil Denny. Šel loupit mrkev a zlobit někam do psího nebe.

15.5. Karole je dnes 11 let.

9.5. Dnes na FMBB World Show Marleka dostala dobrou, jediná zadaná dobrá. Jsme z toho velmi rozčarovaní a moc hodnocení nechápeme. Celý posudek sem vložím, aby si každý mohl udělat úsudek sám.

 

1.5.   Marlenka složila zkoušku ZOP, velmi dobře, 88 bodů

 

17.4. Marlenka složila zkoušku ZZO, prospěla výborně, 49 bodů

2.4.  Dnes byla Marlenka vyšetřena na dědičné oční vady. A samozřejmě je zdravá :o)

20. 2.  Týden psích narozenin :o) Tento týden je Emince 14 let a Arwence 8.

2014

9.10. Bohužel ani opakované sono neukázalo žádná štěňátka. Je nám to moc líto. Ale pokud byste chtěli štěndo tervuerena mrkněte sem.

6.9. Máme nakryto. Kryli jsme naší Am I Marlene Z Kovárny krásným a  velmi milým psem ZEPHYR UPHEN Z Kovárny . Z tohoto spojení očekáváme štěňátka nadějného exterieru a především velmi dobré vyrovnané povahy.